BREŽIŠKI MNOGOBOJČEK 2019

Objavljeno: 10.04.2019 09:04

V soboto, 23. 3. 2019, je 32 atletov AK Šentjernej nastopilo na tradicionalnem brežiškem mnogobojčku. Tekmovali so v štirih disciplinah: teku na 30 m z ovirami, skoku v daljino, sunu težke žoge ter teku (cca 250 m). Rezultati so se pretvorili v točke in dali končne uvrstitve po kategorijah. Najbolje se je odrezal petošolec Luka Busar, ki je v osvojil srebro. Med najmlajšimi atleti sta bron osvojila Jan Vrtačič in Oto Jurečič, vsak v svoji kategoriji. Ta dva fanta sta pokazala še posebno nadarjenost, saj sta stopničke osvojila kjub temu, da sta tekmovala z leto starejšimi atleti. Glede na številčno udeležbo nastopajočih je bilo pričakovati tudi veliko konkurenco. Ostali naši so se športno borili po svojih močeh in dosegli lepe rezultate.