DP v mnogoboju za kategorije pionirk in pionirjev U12 in U14

Objavljeno: 11.02.2024 20:02

10. 2. 2024, je v Noven mestu potekalo finalno tekmovanje DP v mnogoboju za kategorije U12 in U14. Skozi sito kvalifikacijskih tekem se je na finale uvrstilo 11 atletov AK Šentjernej. VID KUHAR je osvojil posamični naslov DRŽAVNEGA PRVAKA v kategoriji U14, skupaj z Gabrom Šikovcem, pa sta osvojila ekipno 3. mesto v kategoriji U14. Naslov ekipnega DP je osvojila tudi fantovska ekipa U12 (Jan Vrtačič, Andrej Pintarič, Jakob Masnik in Gašper Barbič). Tudi obe dekliški ekipi sta se uvrstili na stopničke - 2. mesto so osvojile dekleta U14 (Žana Skube, Emma Gazvoda Deželan in Elen Antončič), 3. mesto pa ekipa deklet U 12 (Alja Šinkovec in Medeja Gojković Grubar). Člani AK ŠENTJERNEJ so tako z gromozansko prednostjo (več kot 4000 točk) postali VSEEKIPNI DRŽAVNI PRVAKI, kar pomeni, da je v našem klubu množica talentov, ki jim je nudena ustrezna strokovna podpora! Podrobne rezultate si lahko ogledate na spletni strani AZS. ČESTITKE atletom za marljivo delo, trenerjem za predano strokovno delo ter staršem za moralno podporo.